Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny

Gdzie byliśmy


  High End w Monachium 2016r. 5-8.05.2016r.

  Pozdrawiamy Zespół Pylon Audio.
Relacje z High End w Monachium 2016r.

maj 20, 2016 - Portal hifiknights.com umieścił krótką relację z naszego stoiska z High End Monachium. - czytaj

maj 13, 2016 - Portal InfoAudio umieścił relacje o naszym stoisku oraz elektronice na której graliśmy (FezzAudio Titania) z targów High End Monachium 2016r. - czytaj

maj 09, 2016 - Niemiecki magazyn HiFi-Journal.de umieścił na łamach swojego portalu relację z naszego stoiska z targów High End 2016 Monachium. - czytaj
  Audio Video Show 2015r. 6-8.11.2015r.

  Wszystkim odwiedzającym nasze stanowiska na tegorocznym Audio Video Show składamy serdeczne podziękowania. Spotkania z odbiorcami naszych produktów są dla nas zawsze bardzo ważne a uwagi, spostrzeżenia i wskazówki niezwykle cenne. Zapewniamy, że wiele z nich będzie dla nas inspiracją przy tworzeniu kolejnych produktów. Długie jesienne i zimowe wieczory znakomicie nadają się do słuchania dobrej muzyki i pozostajemy z nadzieją, że nasze zestawy będą Państwu do tego doskonale służyły. Jeszcze raz dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieję na następny, równie udany Audio Video Show.

  Pozdrawiamy Zespół Pylon Audio.
Relacje z Audio Video Show 2015r.

listopad 24, 2015 - Portal HiFi Philosophy umieścił reportaż z wystawy Audio Video Show 2015r. - czytaj

listopad 20, 2015 - Portal HD-Opinie.pl umieścił relację o nas z wystawy Audio Video Show 2015r. - czytaj

listopad 18, 2015 - Magazyn StereoLife umieścił na łamach swojego portalu reportaż z Audio Video Show 2015r., opisując m.in. nasze pokoje wystawowe. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z reportażem. - czytaj
  Premiera kolumn Diamond 25 w Audiostrefie. 19.09.2015r.

  Zamieszczamy fotorelację z premiery kolumn Diamond 25, która odbyła się w zeszłą sobotę w salonie Audiostrefa w Poznaniu. Wspólnie z zespołem Audiostrefa dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za spotkanie z muzyką płynącą z kolumn Diamond 25.
  W imieniu własnym pragniemy podziękować inicjatorowi wydarzenia - zespołowi Audiostrefa za wspaniałą organizację premiery przy muzyce i kawie.

  Pozdrawiamy Zespół Pylon Audio.


  Premiera kolumn Diamond 28 w Q21. 25.07.2015r.

  Umieszczamy fotorelację z premiery kolumn Diamond 28, która odbyła się w dniu 25.07.2015r. w salonie Q21. Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za liczne uczestnictwo oraz za możliwość wymiany uwag i spostrzeżeń jako istotny wkład przy projektowaniu przyszłych kolumn głośnikowych. Pragniemy również podziękować przedstawicielom prasy, która również zainteresowała się naszą premierą i postanowiła nas odwiedzić. W imieniu własnym dziękujemy zespołowi Q21 za inicjatywę i zorganizowanie pokazu naszej najnowszej linii produktowej.

  Pozdrawiamy Zespół Pylon Audio.


  Premiera kolumn Sapphire 31 StereoLife Edition 04.07.2015r.

  Wczoraj, w salonie Hi-Ton w Warszawie odbyła się premiera kolumn Sapphire 31 StereoLife Edition. Wszystkim odwiedzającym serdecznie dziękujemy, że mimo upałów, poświęcili nam swój czas i wzięli udział w pokazie. Zespołowi StereoLife dziękujemy za pomysł stworzenia „podrasowanej” wersji kolumn, a właścicielom i obsłudze salonu Hi-Ton szczególne podziękowania za stworzenie fantastycznej atmosfery i profesjonalną obsługę gości. Panu Piotrowi, który wygrał limitowany zestaw Sapphire 31 StereoLife gratulujemy i życzymy wielu udanych odsłuchów.

  Pozdrawiamy Zespół Pylon Audio.


  Targi "Mieszkań i Domów" 7-8.02.2015r.

  Wspólnie z salonem Audiostrefa.pl gościliśmy na targach "Mieszkań i Domów", które odbywały się w Poznaniu w dniach 7-8.02.2015r. Uczestnictwo w targach jest wyrazem znaczenia jakie przywiązujemy do przestrzeni, w której funkcjonują kolumny Pylon Audio i to nie tylko pod względem dźwiękowym ale również estetyki i harmonii z pozostałymi elementami wystroju i wyposażenia wnętrz. Produkt jaki został zaprezentowany przez nas to premierowe Topaz 20 w dekorze biały HG. Odwiedzającym dziękujemy za duże zainteresowanie naszymi produktami.

  Pozdrawiamy Zespół Pylon Audio.


  Audio Show 2014r. 8-9.11.2014r.

  Szanowni Państwo, serdecznie dziękujemy za tak liczne odwiedziny naszego pokoju na tegorocznym Audio Show 2014. Z dużą satysfakcją odnotowujemy rosnące z roku na rok zainteresowanie naszymi produktami. Państwa opinie i sugestie są dla naszego zespołu nieocenioną pomocą przy tworzeniu kolejnych konstrukcji zestawów głośnikowych. Efektem takiego współtworzenia w tym roku są Sapphire 25 i Pearl 25, których wspólnie z Państwem mieliśmy okazję wysłuchać na tegorocznym Audio Show 2014 i mianowanie Pearl 25 produktem roku przez renomowany magazyn branżowy High Fidelity.

  Pozdrawiamy Zespół Pylon Audio.


  Audio Show 2013r. 10-11.11.2013r.

  Szanowni Państwo, wspólnie z całym zespołem dziękujemy za liczne odwiedziny naszego pokoju na tegorocznym AudioShow 2013. Dużą radość i satysfakcję z pracy całego zespołu PYLON, sprawiło nam zainteresowanie okazywane przez Państwa naszym produktom. Dziękujemy również za możliwość wspólnego obcowania z muzyką oraz za Państwa opinie i sugestie, które będą na pewno pomocne przy tworzeniu kolejnych realizacji.

  Pozdrawiamy Zespół Pylon Audio.


  Debiut Pylon S.A. na giełdzie NewConnect. 13.08.2013r.

  .


  Audio Show 2012r. 10-11.11.2012r.

  Wspólnie z całym zespołem Pylon Audio pragniemy podziękować Państwu za możliwość spotkania na tegorocznym AudioShow. Linia kolumn głośnikowych Topaz którą zaprezentowaliśmy została przez Państwa bardzo dobrze przyjęta z czego się bardzo cieszymy, zarazem jednocześnie dziękujemy za możliwość wymiany uwag oraz wszelkich propozycji z Państwa strony na poszerzenie naszej oferty.

  Pozdrawiamy Zespół Pylon Audio.


  Ogólnopolski zlot klubu DUCATI 1-3.06.2012r.

  Zostaliśmy zaproszeni na coroczny zlot ogólnopolskiego klubu DUCATI, który odbył się tym razem w stolicy polskiego rocka - Jarocinie woj. Wielkopolskie. Oczywiście zabraliśmy ze sobą nasze zestawy głośnikowe m.in. zestaw Amber, który umilił uczestnikom zlotu czas pod względem brzmieniowym. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie wszystkim organizatorom oraz panu Radkowi Radziejewskiemu za możliwość ukazania zmotoryzowanym naszych produktów ;).

  Pozdrawiamy Zespół Pylon Audio.


  Audio Show 2011r. 10-11.11.2011r.

  Szanowni Państwo, pragniemy podziękować za poświęcony nam czas na tegorocznym Audio Show, mamy nadzieję, że prezentowane przez nas zestawy głośnikowe spełniły Państwa oczekiwania pod względem brzmieniowym. Dziękujemy również za ciepłe słowa, które dodały nam ogromnego zapału do projektowania oraz wdrażania kolejnych kolumn głośnikowych.

  Pozdrawiamy Zespół Pylon Audio.