Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny

Standlautsprecher Opal 20

Zestaw głośnikowy Opal 20 to konstrukcja dwudrożna oparta o celulozowy głośnik niskotonowy naszego autorstwa (Pylon Audio PSW 18.8 CS), charakteryzujący się bardzo dobrymi parametrami mierzalnymi. Zastosowana papierowa membrana poddana procesowi coutingu oferuje brzmienie selektywne z dozą ciepła. Górę pasma powierzono 25mm jedwabnej kopułce wysokotonowej, która dzięki kompaktowym rozmiarom umożliwiła zbliżenie centrów akustycznych zestawu głośnikowego.

Kolumny Opal 20, podobnie jak większy model Opal 23, oferują ponadprzeciętną czytelność średnicy. Jest to zestaw, który z powodzeniem możecie Państwo wykorzystać w domowym studio nagraniowym, a całość jest tak skomponowana by nie popadała w techniczną manierę. Wielogodzinne odsłuchy każdego rodzaju muzyki są czystą przyjemnością.

Zestaw umożliwia komfortowy odsłuch z niewielkiej odległości, scena dźwiękowa jest sugestywna a oderwanie się dźwięku od zestawu nie przysparza kolumnom żadnego kłopotu. Brzmienie jest wysycone z dobrze kontrolowanym basem, nadający utworom zwartości i szybkości. Ogólna czytelność i wgląd w nagranie jest mocnym punktem całej serii Opal.

18 mm korpus wraz z tyłem obudowy został połączony z pogrubionym 22mm ekranem, mającym na celu zredukowanie wszelkich drgań ścianki frontowej. Dodatkowym elementem usztywniającym całość konstrukcji jest umieszczone w newralgicznym miejscu wzmocnienie.

Kolumny dedykowane są pomieszczeniom 15-25 m2.

Unten finden Sie technische Daten für Opal 20 von Pylon Audio.

Impedanz8 Ohm
Übertragungsbereich38 Hz - 20 kHz
Nennbelastbarkeit60 W
Musikbelastbarkeit100 W
Wirkungsgrad 86 dB
Maße [B x H x T] 190 x 900 x 280 mm
Gewicht 14 kg / Stück
Tieftöner Pylon Audio PSW 18.8 CS
Hochtöner Pylon Audio PST T-50/8
Spikes + Unterlegscheiben Ja
AbdeckungJa, magnetisch
Garantie4 Jahre
Verfügbare Farben: Schwarz, Nuss, Wenge, weiß Hochglanz.
Natürliches Furnier: Wenge, Schwarz, Nuss, Kirschbaum.
Hochglanz: weiß Hochglanz, schwarz Hochglanz.
Individuelle Bestellungen möglich: RAL-Farben.    wybarwienie wenge:
    wybarwienie orzech:
    wybarwienie czarne: